Sipariş ve Kargolama ile İlgili Bilgiler

  • Ürünler taşıma sırasında hasar almayacak şekilde özen ile paketlenmektedir.
  • Ürünler taşıma sırasında hasar almayacak şekilde özen ile paketlenmektedir.
  • Fatura ürün içerisinde bulunmaktadır.
  • Akşam 16:00 a kadar verilen siparişler, aynı gün kargoya verilmektedir.
  • Ürün paketi 250x120x80mm boyutlarında olup, ağırlığı ise ortalama 500 gramdır.
  • Ürünler genellikle, Yurtiçi kargo ile gönderilmekte olup, kargo ücreti tarafımızca karşılanmaktadır. 

Teslimatla ilgili önemli bilgiler:

* Kargonuzu teslim alırken, kargo yetkilisi yanınızdayken paketi kontrol etmenizi öneririz. Eksik/Hasarlı ürün tespit etmeniz durumunda; kargo yetkilisinden tutanak tutmasını talep ediniz ve ürünleri teslim almayınız.

* Kargoyu teslim aldıktan sonra yapılan eksik/hasar bildirimleri, tutanak olmadığı ya da ilk teslim anında hazırlanmadığı için incelemeye bağlı olarak reddedilebilir.

* Ürünü; faturası, orijinal kutusu/ambalajı ile birlikte gönderilen dökümanları ve tüm aksesuarları ile göndermeniz gerekmektedir. Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünlerin iadesi kabul edilmektedir.

* Orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmaması ya da koli bandı kullanılmamasını rica ederiz. Aksi halde iade işlemi gerçekleştirilemeyecektir.

* İade işlemlerinde, faturanın ürünle birlikte gönderilmesi gerekir.

Siparişimi nasıl takip edebilirim? 

Hesabım menüsünde  yer alan Siparişlerim bölümünden siparişinizin her aşamasını takip edebilirsiniz. 

* Siparişiniz Hazırlanıyor: Siparişinizin tarafımıza ulaştığını ve hazırlandığını belirtir.

* Ürününüz Kargoya Verildi: Paketleme işleminin tamamlandığını ve kargoya teslim edildiğini gösterir. Kargo takip numaranıza tıklayarak, paketinizin nerede olduğunu görebilirsiniz. Ürün teslimata çıktığında size gerekli olan bilgiler mail olarak atılmaktadır.

* Siparişiniz iptal edildi: İadesini talep ettiğiniz ürünün tarafımıza ulaştığını ve iade onayı aldığını ifade eder. Takip eden günlerde ücret iadesi kredi kartınıza yapılmaktadır. Banka havalesi ile yapılan ödemelerin iadesi iban numranız talep edilerek hesabınıza aktarılır.
 

İADE ŞARTLARI


Almış olduğunuz ürünlerin yasal iade süresi teslim tarihinden itibaren 10 gündür. İade edilecek ürünlerin tüm aksesuar ve ambalaj malzemeleriyle eksiksiz bir şekilde ve ürünün orijinal faturası ile birlikte gönderilmesi gereklidir. Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan “Cayma Hakkı” ve “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır. Ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.


Tüm sorularınız ve düşünceleriniz için : 0212 886 80 20 (Arayabilir yada aynı numaraya Whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.)